Meist

Meist

Pikaliiva Grupp OÜ on 2002. aastal asutatud erakapitalil põhinev osaühing. Ettevõtte põhitegevusalaks on sõidukite tehnoülevaatus ja remont. Pikaliiva Grupp OÜ-l on sõidukite tehnoülevaatuse teostamiseks leping Maanteeametiga.

Alates 2004. aastast osutame teenuseid spetsiaalselt sõidukite tehnoülevaatuse ja remondi teostamiseks projekteeritud hoones. Pikaliiva Grupp OÜ on teostanud enam kui 80 000 ülevaatust, millele lisanduvad sõidukite tehnokontrollid.

Seoses tegevusmahtude suurenemisega ning sooviga laieneda asutati 2016. aastal Tehnoülevaatus OÜ, mis osutab alates 2019.a aprillist sõidukite tehnoülevaatuse teenust Tallinnas Lasnamäel.

Meie tehnoülevaatuspunktides on kasutusel kaasaegne tehnoloogia sõidukite kvaliteetseks kontrollimiseks, töös lähtume alati asjakohastest metoodikatest. Abivalmis personali näol on tegemist kvalifitseeritud spetsialistidega, kes on omandanud erialase hariduse ja omavad pikaajalist töökogemust, olles võimelised andma konsultatsiooni ka kõige nõudlikumale kliendile.

Missioon
Meie missiooniks on tagada sõiduki valdajate teadlikkus kasutatava sõiduki tehnilisest seisukorrast.

Visioon
Soovime saada juhtivaks sõidukite tehnoseisundit hindavaks kompetentsikeskuseks Eestis – olles partneriks sõiduki ostmisel, müümisel ning ekspluatatsiooni perioodil.

Eesmärgid
- olla Tallinna sõiduki kasutajate esimene valik sõiduki tehnoseisundi hindamisel;
- pakkuda kaasaegset tehnoülevaatuse teenust Tallinnas;
- olla usaldusväärne partner klientidele ja riigile, tagades sõiduki tehnoseisundi hindamisel kõrge kvaliteet ja sõltumatus;
- pakkuda töötajatele motiveerivat ja hinnatud töökohta.